Політика Регіональні Новини

Зеленський про ситуацію на Закарпатті: «Ви таке бачили, щоб якісь маршрутчики викручували руки Національній гвардії України?» (Відео)

Як уже повідомляв «Про Захід», сьогодні Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Хмельниччині провів зустріч з представниками місцевого бізнесу. 

У ході обговорення Президент прокоментував резонансну ситуацію, яка нещодавно відбулася на КПП «Тиса», та пояснив, чому призначив Олексія Петрова головою Закарпатської ОДА. 

«Поставив я губернатором офіцера Служби безпеки України, тому що будь-якого іншого губернатора чи купують місцеві еліти, чи купують інші еліти, які продають потім чи каву, чи будь-що. Їх купують, або їх залякують. Раніше їх навіть могли поховати. Тому я постави людину, яка друга-третя була в Службі безпеки України, людину, яку бояться. Поставив губернатором в Закарпатській області – по прізвищу Петров. Якого стороною обходять місцеві великі контрабандисти. І от що відбулося?

Спрацювала його операція, де вони зупинили звичайних людей, нормальних людей, наших – українців, які кажуть: «Та як так?! Ми 20 років платимо митнику 500 «баксів» і їдемо?! А їм не дають. «Та ми зараз тобі тут покажемо!» Показуйте. Була велика черга, вони домовилися автобуси між собою і сказали: «У нас завтра нічого не буде, ніяких продуктів, ніякого текстилю, ні кави, ні іншого, якщо ви не будете нас пропускати по 500 доларів». А ми не будемо вас пропускати. От що там відбувалося реально. І це відбувається на всіх там митниках – перевірка потужностей, хто кого, чи можемо ми витримати. То Санжари, то Закарпаття, то Чернівці, Одещина, «сплош і рядом» контрабанда.

Ми підтягнули туди Нацгвардію. Війська на Закарпаття. Ви таке бачили, щоб якісь маршрутчики викручували руки Національній гвардії України. Бо ми зараз всіх вас тут рознесем. От що відбувалося на Закарпатті. А потім побачили, що, коли там був натовп тих машин, а їх були десятки, побачили, що 5 всього чи скільки тих машин – «заговорщиков», а всі інші зрозуміли, – ніхто нікого не пропустить. І такого буде, я вам скажу чесно, найближчі два-три роки, будуть вони штормить цю країну.

Але, якщо ми не будемо з цим боротися, і в якийсь час у нас з вами, вибачте, не буде кави, лосося, хамона… так переживем цей час. Але покажемо їм, що не буде іншого. Немає шансу як поламати їм хребет. Ось і все», – пояснив Володимир Зеленський.

«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 6 =