«Зелена канапа»: у Львові відкриють виставку портретів відомих митців

Опубліковано:

У травні в галереї «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) триватиме виставка Олесі Казнох «Художник в історії». Це серія портретів відомих митців з минулого, що досліджує їх творчу реалізацію, славу та роль в історії.

«В 2021 році я розпочала серію портретів відомих митців з минулого. Я намалювала художників і художниць, почергово: Луїза Невельсон, Олександра Екстер, Аршил Горькі, Катерина Білокур, Яків Гніздовський, Тарас Шевченко, Олександр Богомазов і Олександр Архипенко, Лі Краснер, Федір Кричевський, Маргіт Сельська, Олександр Мурашко та Модест Сосенко, Марія Синякова, Андрій Ментух, Марія Башкірцева, Соня Делоне. Я закінчила цю серію в 2023 і тепер дивлюсь на неї іншими очима.

Я запропонувала кожному своєму герою – художнику і художниці, альтернативний життєвий сценарій. Я фантазую про те, що якщо було б інакше? Як в кіно, в якому знімають одного і того самого героя, що поводиться по іншому в певний момент життя і все відбувається по іншому», – розповідає сама художниця Олеся Казнох.

Відкриття виставки відбудеться 30 квітня о 18:00. Триватиме виставка до 26 травня 2024 року.

Львівська міська рада

Про Захід