Завтра у Львові прощатимуться з Героєм, який загинув у війні

Опубліковано:

У вівторок, 7 червня, Львів прощатиметься з Героєм Антоном Величком, який загинув у бою із російськими загарбниками поблизу Авдіївки Донецької області. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання з Героєм та утриматися від проведення гучних розважальних заходів і святкувань.

Розпочнеться заупокійна служба завтра, 7 червня, об 11.00 год у Гарнізонному храмі храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11). Об 11.30 год відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія рушить на Личаківське кладовище. Вона рухатиметься за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – площа Катедральна – площа Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – площа Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А). На будівлях вздовж маршруту колони буде вивішено синьо-жовті прапори з чорною жалобною стрічкою. Похорон Героя триватиме приблизно до 12.30 год.

Відтак, львів’ян закликають вийти на вулицю, якою їхатиме похоронна процесія, щоб своєю увагою вшанувати Героя, який віддав за нас найцінніше – своє життя. Також на час похорону мерія просить утриматися від проведення розважальних заходів чи святкувань. 

Біографічна довідка Героя

Антон Величко (01.08.1986-23.05.2022). Уродженець міста Ковдора Мурманської області. Із 2000-го року мешкав у Львові. Навчався у середній загальноосвітній школі №68 м. Львова. Захоплювався бадмінтоном. Мріяв вступити до лав Національної гвардії України. У мирний час працював у сфері логістики у ТОВ «Джаст Ін».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, був задіяний у гуманітарному штабі, організованому в приміщеннях компанії. Згодом пішов добровольцем на війну. Солдат. Служив на посаді навідника відділення охорони взводу охорони роти охорони військової частини А4007. Виконував бойові завдання на території Донецької області.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/291787-zavtra-lviv-proshchatymetsia-z-heroiem-antonom-velychkom

Про Захід