Засідання виконкому в Ужгороді: які прийняли рішення

Опубліковано:

На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради сьогодні, 22 квітня, розглянули низку питань, що стосуються дітей.

Зокрема, ще 37 дітям надали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Надали і дозволи на вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, одній дитині надали статус дитини-сироти. Підтримали також рішення про припинення, встановлення піклування та призначення піклувальника над дитиною-сиротою.

Також проголосували за зміни у складі Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у місті Ужгороді, затвердили звіт про роботу архівного відділу за 2023 рік, результати конкурсного відбору громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості міста.

Не підтримали члени виконкому, зокрема, погодження розміщення інформаційного вказівника на вул.Ференца Ракоці, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, а також режим роботи у нічний час для магазину на вул.Льва Толстого.

Ужгородська міськрада

Про Захід