Новини Західної України Соціум

Закарпатцям пропонують долучитися до конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”, що реалізується спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою ОДА у рамках Програми секторальної підтримки – Підтримка регіональної політики України оголосила новий Конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

З 8 листопада до 9 грудня 2019 року триває набір проєктних заявок в трьох пріоритетах:

–        популяризація історико-культурної спадщини;

–        збереження природної спадщини;

–        туризм.

Участь у конкурсі можуть брати

–        органи місцевого самоврядування;

–        громадські організації;

–        благодійні фонди;

–        комунальні організації (заклади, установи).

Бюджет – 10 мільйонів гривень. Кошти рівномірно розподілені між чотирма карпатськими областями – Львівською, Івано-Франківською, Закарпатською та Чернівецькою. Обов’язковою умовою участі є забезпечення власного внеску, що складає не менше 20% загальної вартості проєкту. При цьому максимальний розмір гранту складає 250 тисяч гривень.

Це вже третій конкурс, який проводиться Асоціацією. Два попередні у 2018-2019 роках забезпечили успішну реалізацію 65 проєктів загальним бюджетом 19 мільйонів гривень, в тому числі грант – 13,7 мільйонів гривень.

Чому варто брати участь у Конкурсі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад? Цей конкурс – не лише шанс реалізувати важливі та цікаві проєкти. Це також можливість навчитися правильно оформляти проєктну заявку для участі в інших конкурсах та програмах. Адже ми максимально наблизили усю документацію, звіти та процедури до стандартів конкурсів Європейського Союзу.

Для того, щоб усі заявки відповідали вимогам, Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» проведе ряд навчальних семінарів для потенційних аплікантів. Інформація про навчання буде з’являтися на сайті http://ekarpaty.com/, а також на сторінці Асоціації у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/ekarpaty.ua/. Деталі та реєстраційна форма за посиланням http://ekarpaty.com/programa-pidtrimki-initsiativ-mistsevih-karpatskih-gromad-konkursniy-nabir-na-2020-rik/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

72 + = 77