Закарпаття вразило відомих блогерів, у Львові стартував фермерський ярмарок, а у Франківську – виставка старовинних прикрас

Опубліковано:

Закарпаття вразило відомихукраїнських блогерів буйволами та водоспадами. У відео-блозі «Камон» Узол і Манько блогери розповіли історію замку «Сент-Міклош», розповіли про секретний водоспад та буйволину ферму. Пригоди відомих блогерів дивіться у відео: 

У Львові стартував фермерський ярмарок. Вже сьогодні, 19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. 

Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста, – інформує Львівська міська рада.

Понад 2600 старовинних та сучасних прикрас представили в Івано-Франківському обласному краєзнавчому музеї на виставці «Гердан – спадщина віків». І цим встановили рекорд України з презентації герданів ручної роботи, зібраних в одній експозиції.

Відкриття виставки було велелюдне, а такого різноманіття й строкатості кольорів, ліній, узорів та рукотворної краси ні виставкові зали, ні гості та відвідувачі музею вже давно не бачили.

Про Захід