Закарпаття: у прокуратурі відбулася зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Опубліковано:

У Закарпатській обласній прокуратурі відбулася зустріч зі спостерігачами Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Деяном Павловічем та Чарльзом Болландом. Темами для обговорення стали ситуація з угорською національною меншиною в краї та питання гендерної політики в обласній прокуратурі.

Участь у заході взяв керівник обласної прокуратури Дмитро Казак, перший заступник керівника Іван Косей та заступниця Оксана Ломакіна-Невідома, начальниця відділу міжнародно-правового співробітництва Олеся Палінчак та виконувачка обов’язків начальника відділу кадрової роботи та державної служби Світлана Кобзар.Зауважимо, що питання національних меншин стояло на порядку денному і на минулій зустрічі з представниками СММ ОБСЄ, яка відбулася у грудні. Наразі ж керівник прокуратури поінформував, що слідство у кримінальних провадженнях стосовно погроз представникам угорської нацменшини продовжується.

Ці провадження перебувають на контролі обласної прокуратури. Водночас підозрюваних у злочинах наразі немає. Сторони обговорили й питання гендерної рівності в кадровому складі органів прокуратури області. Вислухавши статистичні дані, спостерігачі позитивно оцінили тенденцію щодо збільшення кількості жінок-прокурорів. Відзначили, що така ж динаміка спостерігається і серед працівників інших установ краю, які вони встигли відвідати.Наприкінці зустрічі учасники висловили переконання, що й надалі зустрічатимуться задля обговорення актуальних для регіону питань.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід