Закарпаття: шахраї спекулюють на підтримці армії

Опубліковано:

На Закарпатті шахраї спекулюють на підтримці армії. Про це повідомив перший заступник очільника краю Мирослав Білецький:

«На території області працюють шахраї, котрі прикриваються моїм іменем та посадою, документами і розпорядженнями, які нібито підписані головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою. Вони закликають установи та організації перерахувати кошти на підтримку Збройних сил України і надають для цього реквізити карток і рахунків. І просять немало – 150 тис. грн.

Кожен із нас допомагає армії, як може. Ми волонтеримо, збираємо гуманітарну допомогу. Але звертаю увагу закарпатців: жодного розпорядження щодо перерахування коштів на ЗСУ голова обласної військової адміністрації не підписував. Це фейк!

Прошу кожного реагувати на повідомлення і дзвінки, які надходять нібито від мене, і повідомляти правоохоронні органи. Один із варіантів номеру, з якого телефонують, – 0935384215.

Не станьте жертвою шахраїв! Для перерахування коштів воїнам є безпечні рахунки, про них повідомляють офіційні відомства».

Закарпатська ОВА

Про Захід