Закарпаття: представники ТЦК заперечують свою участь в інциденті зі стріляниною

Опубліковано:

В мережі Інтернет з’явилася неправдива інформація, яка стверджує про участь представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області в інциденті, пов’язаному зі стріляниною.
Офіційно стверджуємо, що зазначена інформація не має під собою жодного підґрунтя. Представники ТЦК не мають жодного зв’язку з затриманням вказаної особи, і, що ще важливіше, вони не вчиняли ніяких протизаконних дій. Наша робота ґрунтується виключно на вимогах законодавства України, і ми ретельно дотримуємося цих норм.
Також в контексті даної ситуації важливо зазначити, що під час спілкування дана особа відмовилася надавати військово-облікові документи, відповідно підтвердження права на відстрочку не було.
Негативна інформація також поширюється щодо начальника Рахівського РТЦК та СП. Зазначаємо, що керівники Рахівського РТЦК та СП не перебував в стані алкогольного сп’яніння, про що є документальне підтвердження.
Хочемо підкреслити, що цей наклеп є злочинною спробою дискредитувати роботу територіальних центрів, підірвати мобілізаційні зусилля та оборонну здатність України.
Ми закликаємо всіх вас до інформаційної гігієни, не довіряйте неперевіреній інформації, що поширюється в мережі.

Про Захід