Закарпаття: пожежі забрали життя п’ятьох людей

Опубліковано:

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 5 грудня 2023 року.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби для оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 9 виїздів. Хибних кикликів не зафіксовано.

04.12.2023 05:50 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Тячівський район, Углянська тергромада, с. Велика Уголька, вул. Центральна. На пожежі загинула 1 особа (1991 р.н.). Вогнем знищено крівлю та речі домашнього вжитку на площі 40 кв.м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Угля.

04.12.2023 07:11 надійшло повідомлення про пожежу у технічному приміщенні на території деревообробного приватного підприємства за адресою: Тячівський район, Солотвинська тергромада, смт Солотвино, вул. Спортивна. На пожежі загинула 1 особа (1964 р.н.). Причина й збитки встановлюються. Вогнем знищено крівлю на площі 42 кв. м. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та Центру безпеки громадян Солотвинської тергромади.

04.12.2023 о 09:43 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Л.Шевцової. Вогнем знищено вікно, двері та сміття на площі 5 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.

04.12.2023 о 12:13 надійшло повідомлення про пожежа в житловому будинку за адресою: Тячівський район, смт Солотвино, вул. Європейська. На пожежі загинули 3 особи (1944 р.н. та двоє дітей 2017 й 2016 р.н.). Вогнем знищено крівлю, перекриття та речі домашнього вжитку на площі 24 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та Центру безпеки громадян Солотвинської тергромади.

04.12.2023 18:17 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Берегівський район, Вилоцька тергромада, с. Шаланки, вул Е.Томаша. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 60 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів та державного пожежно-рятувального поста смт Вилок.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід