Закарпаття: на навчально-польових зборах формують патріотичний дух молоді

Опубліковано:

У сучасному світі, де військова готовність та патріотичні почуття мають велике значення, важливо виховувати молоде покоління в дусі гордості за свою країну та здатності захищати її інтереси. Патріотичне виховання не обмежується лише теоретичними знаннями, але й потребує практичного відтворення ситуацій, що можуть виникнути в реальному житті. У цьому контексті навчально-польові збори для старшокласників мають особливе значення.

Основам тактичної медицини, зборці та розборці автомата, правилам поводження зі зброєю та, звісно, стрільбі навчали старшокласників Виноградівської та Вилоцької територіальних громад досвідченні інструктори Першого відділу Берегівського РТЦК та СП, які мають бойовий досвід.

Завдяки цим тренуванням молоді люди мають змогу не лише отримати практичні навички у військовій справі, але й розуміти важливість обороноздатності своєї країни та власної ролі у цьому процесі.

Як сказав керівник стрільб майор Віктор Михайлишин: «Патріотичне виховання сьогодні набуло надзвичайної важливості.  Ми мусимо виховати українців готових навіть зі зброєю в руках захищати свою країну. Хоча й сподіваюся, ці звання ніколи їм не знадобляться цим дітям». 

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

Про Захід