Закарпаття: ювенальні поліцейські влаштували дітям екскурсію на ферму з екзотичними тваринами

Опубліковано:

Екзотичні птахи – страуси та павичі – зі своїми звичками та характером, мальовничі пейзажі навколо ферми на околиці міста, оленята, кумедні віслюки та цікаві історії про тварин, – усім цим урізноманітнили день для діток ювенали поліції області.

До екскурсійної групи, яка побувала на страусиній фермі в Хусті, доєдналися хлопці та дівчата, які приїхали з інших областей України, а також дітки, позбавлені батьківського піклування.

Малята віком від 3 років та вже майже дорослі юнаки та дівчата познайомилися з власником ферми, який завів перших птахів майже 20 років тому. Разом із поліцейськими, діти годували страусів та роздивлялися павичів, а потім мали змогу побачити кількох оленят та віслюків, які також проживають на території ферми.

Екскурсія видалася цікавою ще й пізнавальними розповідями фермерів про своїх “вихованців”. Діти дізналися цікаві факти про необхідні умови утримання птахів та інших тварин, про те, чим вони полюбляють ласувати. Крім того, почули багато кумедних історій, пов’язаних із різними звичками та характерами екзотичних мешканців ферми.

Поліція Закарпатської області

Про Захід