Закарпаття: бригади «швидкої» допомогли народитися трьом немовлятам

Опубліковано:

Перший виклик надійшов о 4.57 із м. Берегово, з району «Окремий хутір». Бригада при свічках та ліхтариках надавали допомогу 20-річній породіллі. Народився здоровий хлопчик. Маму та немовля транспортовано до лікарні. На медичному обліку жінка не перебувала. У неї це вже 5-ті пологи.

Другий виклик о 6.27 із с. Олешник з Виноградівщини: «Жінка 23 роки, перші пологи!». До породіллі виїхала бригада. У жінки все відбулося стрімко і без ускладнень. Народилась здорова дівчинка. Маму та новонароджену доставлено до медзакладу.

Третій виклик о 7.30. Хустський район, с. Нижній Бистрий. «Народжує 31-річна жінка, друга дитина, підозра на стрімкий перебіг пологів». На допомогу мчить бригада. Пологи пройшли фізіологічно, без ускладнень, хоча і стрімко… Народилась дівчинка.

Фельдшер Сергій Бонь пригадує, що це вже другі пологи які він прийняв за останній місяць:

«А тоді – були пологи в автівці. Дуже складні. Народжувала 18-річна жінка. У немовляти – сідничне передлежання, пологі передчасні, дитина недоношена – 7 місяців вагітності. Але, дякуючи Богу, все закінчилось добре. Знаю, що зараз маму з немовлям вже виписали із медичного закладу. Дитинка здорова і мама теж».

Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги

Про Захід