Закарпатський угорський інститут відзначає 25-річчя

Опубліковано:

Керівництво області привітало студентів, викладачів та керівників Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці II з нагоди 25-ї річниці з дня створення закладу.

1996 року було створено єдиний в Україні угорський педінститут. Це знаково для нашого краю, адже тут проживає велика кількість представників цієї спільноти, функціонує чимало ЗЗСО, де учні отримують високий рівень знань, що дозволяє далі здобувати вищу освіту.

Тут уже понад 20 років готують фахівців на 7 кафедрах за майже двадцятьма спеціальностями на рівні бакалавра, магістра, а ступінь молодшого спеціаліста здобувають у коледжі ЗУІ ім. Ференца Ракоці II.

Викладають в інституті українською, угорською та англійською, окрім цього, є й поглиблене вивчення державної мови на додаткових курсах.

З нагоди свята та за розбудову освітньої галузі краю колектив Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці II під керівництвом президентки Ілдики Орос та ректора Степана Черничка нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації.

Також у межах відзначення річниці закладу очільник області Анатолій Полосков, заступники голови ОДА Ігор Шинкарюк та Іштван Петрушка поспілкувалися із закордонними партнерами: до інституту завітали віцепрем’єр-міністр Угорщини Жолт Шем’єн, представники дипломатичних установ та інші поважні гості.

Закарпатська облдержадміністрація

Про Захід