Закарпатський «УДАР Віталія Кличка»: Дорогу до прийняття бюджету 2022 не можна прокладати податковим катком

Опубліковано:

Урядовці у проекті бюджету на наступний рік заклали +30 млрд грн, які вони планують отримати завдяки ухваленню скандального т.зв. антиолігархічного законопроєкту №5600. Проте, як відомо, гучно назвавши цей законопроєкт «антиолігархічним», Кабмін під шляхетним приводом справедливого оподаткування приватних монополій та великих фінансово-промислових груп запланував суттєве посилення фіскального тиску на малий і середній бізнес та простих громадян України.

Урядовці намагаються взаємопов’язати необхідність прийняття законопроекту №5600 із забезпеченням фінансування важливих галузей у бюджеті. Хочуть накинути думку, що без його схвалення не лише не вдасться отримати збалансований бюджет, а й окремі статті бюджету не отримають фінансування, зокрема на охорону здоров’я, культуру, розвиток стратегічних галузей, авіабудівництво, розвиток спорту, оборонно-промисловий комплекс.

Сьогодні законопроект №5600 зняли з розгляду Верховної Ради та перенесли його розгляд на «на наступний день», тобто на завтра, 24 вересня.

Також слід зауважити, що раніше в рішенні профільного комітету зафіксовано нову спецпроцедуру розгляду законопроекту, яка унеможливлює поставити депутатам свої правки в залі.

«УДАР Віталія Кличка» акцентує увагу, що дорога до прийняття бюджету 2022 нині прокладається податковим катком та звертається із закликом до влади не педалювати прийняття скандального законопроєкту №5600.

«УДАР Віталія Кличка» закликає уряд не брати українців у заручники, протискаючи за допомогою бюджету прийняття законопроекту, що посилює фіскальний тиск на малий та середній бізнес!

Про Захід