Події Регіональні Новини

Закарпатський центр легеневих хвороб замовив антисептик за дорожчою ціною

Закарпатський обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр (надалі центр легеневого здоров’я) уклав договір із приватним підприємцем Володимиром Микитюком на закупівлю засобів для дезінфекції вартістю 146 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За договором замовили антисептик Sterullium classic pure у тарі по 1 л. Усього засобів для дезінфекції рук придбають 300 штук по 486 грн кожен. Антисептик Sterullium classic pure німецького виробництва досить рідко закуповують державні установи. Переважно користуються антисептиком АХД 2000 вартість якого за 1 л. становить від 200 до 300 грн.

Що ж стосується закупівель антисептику Sterullium, то більшість із них є суттєво дешевшими, ніж у центру легеневого здоров’я. Аналогічний товар волинський госпіталь ветеранів війни придбав за 458 грн за 1 л.

Закарпатський центр громадського здоров’я купував такий засіб у тарі по 5 літрів, що в перерахунку коштувало по 430 грн/л. А державний експертний центр МОЗу за контрактом заплатить 312 грн за літр.

Варто зазначити, що на ринку майже відсутній антисептик Sterullium. Майже в усіх компаніях повідомляли про відсутність товару або очікування поставки. Однак низка фірм продають засіб у роздріб приблизно по 400-420 грн.

У ще одній компанії підтвердили можливість великої кількості антисептику. Його ціна становила б 340-370 грн/л в залежності від упаковки та фасування.

Приватний підприємець Володимир Микитюк прописаний в Ужгороді і з початку 2020 року отримав 17 держзамовлень на 657 тис. грн, серед яких 4 контракти на 588 тис. грн, тобто 89% від суми від центру легеневого здоров’я.

Наші гроші, підготували за підтримки МФ Відродження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 6