Закарпатський легіон реконструює Музей бойової слави

Опубліковано:

Інформацію про це оприлюднено на сторінці закарпатських штурмовиків у соцмережі Фейсбук.

Отже, реконструкція Музею бойової слави. Що задумано? За основу взято проєкт Ivanka Dzhuranyuk. Її ідею дуже вподобали легіонери. Це проєкт сучасного мультимедійного музею. У майбутньому – постійно діючий (і чи не єдиний) закарпатський музей, що присвячений російсько-українській війні. Родзинка, цікавий туристичний об’єкт на мапі Мукачева.

Але без вас ми не впораємося, оскільки статус «позаштатного» фактично не дозволяє витрачати на нього бюджетні кошти, – звернулися до громадськості легіонери. – Тому ми звернулися до наших друзів з фонду Повернись живим, які зі свого боку познайомили нас із Міжнародний благодійний фонд «Україно Я за тебе».

Фонд має хорошу репутацію та великий досвід допомоги військовим, стверджують штурмовики. На його офіційній сторінці можна дізнатися про проєкт музею (Розділ «Обороноздатність та мобілізаційна готовність країни»). Там же можна знайти всі потрібні реквізити.

Дуже важливо пам’ятати про драматичні та героїчні події, згадувати полеглих, показувати та розказувати молодому поколінню про війну. Доречною буде кожна гривня. – резюмують військові.

Отже, реквізити Фонду:
Отримувач: Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!»
Код 35137539
Банк СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» м.Києва
МФО банку 380269
Розрахунковий рахунок 26006057000533
Призначення платежу:
Благодійна допомога

Про Захід