Закарпатську організацію «УДАР Віталія Кличка» очолила Діана Кайнц

Опубліковано:

Відповідне рішення ухвалено конференцією обласної організації партії.

Діана Кайнц є уродженкою міста Ужгород, громадянка України.

Обіймає посаду в.о.завідувача кафедри міського будівництва та господарства ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Кандидат фізико-математичних наук, доцент, член Спілки дизайнерів України.

Віце-президентка «Зонта-клуб Ужгород», осередку міжнародної організації «Zonta International» на Закарпатті.
У 2019 році брала участь у позачергових виборах до Верховної Ради України 9-го скликання в одномандатному окрузі 68, самовисуванка.

Діана Кайнц подякувала однопартійцям за довіру та наголосила, що зробить все, щоб виправдати її.

«Вдячна колегам-однопартійцям, це честь для мене – отримати такий кредит довіри. І я докладу максимум зусиль, щоб її виправдати», – зазначила новообрана очільниця «УДАРу» Закарпаття.

А також підкреслила, що для закарпатської команди було і залишається пріоритетом в діяльності – все для перемоги України у війні з росією.

«Перед нами багато викликів і завдань, сьогодні ми працюємо у дуже складний для країни і народу час, а тому, переконана, маємо всі зусилля направляти на два головні напрямки: єднання та допомогу Силам оборони України. І я впевнена, що кожен з нас і вся наша команда загалом робитиме все можливе, аби наблизити перемогу України! Це на сьогодні пріоритет», – наголосила Діана Кайнц.

УДАР Закарпаття

Про Захід