Соціум

Закарпатські зоозахисники вчилися у польських колег (Фото)

Можливо і нам треба змінюватися? Пишуть вони у соцмережах, розповідаючи про поїздку.

Інформацію про навчання розмістила у ФБ Анжела Могорита, голова ужгородської зоозахисної організації “Кожен має другий шанс” (Ужгород).

“Кожен має другий шанс” разом з “Дай лапу, друже”(Виноградів) та волонтерами з Хуста й Берегово перебуває на навчанні волонтерів організаціі роботи майбутнього притулку в Польші м. Жешув. Досвід в найкращому притулку, – написала волонтерка.


Viktorija Kalynchak
, безпосередня учасниця поїздки, емоційно коментує у групі побачене.

Наша делегація з України перебуває в шоці – наскільки далеко ми від європейців у всьому … це сумно. Яку колосальну роботу тут проробили і роблять, щоб безпритульних тварин не було. Неймовірний притулок, неймовірні люди, неймовірне ставлення до тварин. Перший пункт в їх законі про захист тварин – ТВАРИНА НЕ РІЧ І ЛЮДИНА МАЄ ШАНУВАТИ ЇЇ!

Громадяни Європи обізнані і стерилізація тут на першому місці!!! Це і тільки це може зменшити кількість безпритульних тварин. Якщо у 2012 році притулок в Жешуві прийняв 500 собак, то на сьогодні завдяки стерилізації в притулку всього 140 собак. Цуциків на весь притулок 6. МОЖЛИВО І НАМ ПОРА ЗМІНЮВАТИСЬ?

Ми все нотуємо і будемо старатись втілити це в Ужгороді. – додає Вікторія. – Влада міста має бути найперше зацікавлена в зменшенні кількості безпритульних тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 2