Регіональні Новини Соціум

Закарпатські виробники презентували вина та сири в закладі «СироВина» (Відео)

Винний простір  «СироВина» стає центром просування закарпатських брендів. Вдруге тут провели презентацію вин та сирів місцевих виробників.

Молоді вина власного виробництва пропонує Віталій Муска з Минаю. Майже 10 років він віддав справі створення авторських напоїв з європейських сортів червоного та білого винограду.

Винороб розповідає: натуральне вино корисне для здоров’я. До прикладу, червоне підвищує гемоглобін, а сухе – стимулює роботу шлунку. Головне – споживати якісний продукт.

Віталій МУСКА

винороб

Головне, щоб не пили люди, я так думаю, багато десертних вин. Тому що правильне десертне вино кріпиться спиртом. Якщо воно кріпиться спиртом, звичайно там уже спирт, там уже підвищена спиртість, підвищена цукристість. Воно вже не так корисно.

Найкраще з вином смакує сир. Закарпаття і у виробництві цього продукту має чим похвалитися. Перечинська мануфактура серйозний конкурент на ринку виробництва сирів.

Сировар Олексій Синельников каже: не має правила який сир до якого виду вина підходить. Тут головне – смакові вподобання людини.

Олексій СИНЕЛЬНИКОВ

сировар

Це має бути гастро-оргазм. Емоція, як на мене, велике значення має це емоція. Якщо людина хоче зробити собі свято, навіть, вдома – зробила сирну тарілку, де поклала синього кольору сир, зеленого, чорного. Це оригінально, це незвично, це – не повсякденно.

Посмакувати якісними закарпатськими продуктами прийшло чимало відвідувачів. Кажуть – приємно вражені атмосферою та смаком.

Мирослава

відвідувачка Винного простору «СироВина»

Нам сподобалося друге вино. Воно було таке більш плотніше і більш насичене.  Воно вже має рік витримки, нам так повідомили сьогодні. І дуже нам сподобалися сири, но як на мене – особливо рікота. 

Валентин ВОЛОШИН

відвідувач Винного простору «СироВина»

Я дуже люблю перечинський сир і вино із Ужанської долини із Миная. Це просто гарне авторське вино і тому його не можна не любити.

Світлана і Даніела

Нам подобалися біле вино і м’який сир. Загалом атмосфера дуже подобається.

Дуже цікаві були тверді сири. Дуже цікаві смаки і мені поки що сподобалося це молоде вино. Дуже цікаво, коли розповідають і це якось поє

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

39 + = 44