Регіональні Новини Соціум

Закарпатські ветерани АТО задумали проєкт реабілітаційного центру “Драгобрат”

Інформацію про це прокоментував у соцмережах Станіслав Сюч.

З його слів, проект задумується як всеукраїнський, абсолютно відкритий і необмежений ні в кількості людей, ні в ідеях. Наразі проєкт має робочу назву «Драгобрат».

Головний акцент робиться на агротуризм, що в Карпатах є дуже перспективним.

Наразі організатори зайняті оформленням землі

Паралельно працюють над програмою для молоді, у задумках такі цікаві речі як високогірна бібліотека та екуменічна церква.

Звісно, все гальмують кошти. Точніше, їх відсутність. Організатори готові стукати у всі можливі двері, оскільки вважають свій проект важливим і всеукраїнським. Пізніше проведуть презентацію проекту, де в значно ширшому форматі розповідять про перспективи та напрацювання.

Дуже хочеться аби сім’я ветерана з Черкас чи Одеси побачила наші гори і не збирала на це весь рік, бо дорого – підніжжя гори Стіг буде ідеальним для цього. Хочеться аби вимушені переселенці зі Сходу побачили, що вони не вигнанці, а рівні серед рівних і свої на всі 100%. – написав у соцмережах Станіслав Сюч. – Хочеться аби не тільки вояки, а й всі хто справді любить цю країну об’єдналися в цьому високогірному хабі, бо гори дійсно безмежні і тут саме те місце, де легше думати, творити, вірити. 

Повірте на слово, команда підібралась хороша, і можливо все йде повільніше, ніж хотілось, але ми вже зрушили з мертвої точки і далі тільки набиратимемо швидкість. – переконаний Станіслав. – Далі однозначно буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 4