Закарпатські рятувальники здобули бронзу на спортивних змаганнях (Фото)

Опубліковано:

Команда оперативно-рятувальної служби області стала бронзовим призером спортивних змагань «Динаміада – 2021» серед представників правоохоронних структур
27 серпня в спорткомплексі «Зинедін», що в с. Баранинці Ужгородського району, відбулися комплексні спортивні змагання «Динаміада – 2021» серед правоохоронних органів, організовані Федерацію спортивного товариства «Динамо».

Чотирнадцять команд боролися за перемогу в шести видах змагань: стрільба з пневматичної гвинтівки, легкоатлетична естафета, волейбол, міні-футбол, перетягування канату.
Спортивне дійство свято завершилося церемонією нагородження призерів кубками та грамотами.

У загальному заліку перемогу святкували представники управління судової охорони, друге місце посіла команда патрульної поліції, а третіми стали представники Головного управління ДСНС в області.