Закарпатські прикордонники виявили псевдопенсіонера

Опубліковано:

Жителя Одещини, який намагався незаконно виїхати з України затримали на кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону.

48-річного чоловіка, жителя міста Татарбунари, Одеської області, виявили у рейсовому автобусі, який прямував в Угорщину через пункт пропуску «Лужанка».

На паспортний контроль вказаний пасажир надав свій паспортний документ та посвідчення особи з інвалідністю.

Під час поглибленого вивчення наданого посвідчення, прикордонники встановили невідповідність тангірної сітки та люмінесценції встановленому зразку, а також ряд інших ознак, які вказували на підробку документа.

Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушника передали співробітникам поліції. За цим фактом прикордонники направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст.336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».

Мукачівський прикордонний загін

Про Захід