Закарпатські прикордонники довели причетність іноземця до переправлення нелегальних мігрантів

Опубліковано:

Як свідчить практика, до організації переправлення незаконних мігрантів у країни Західної Європи все частіше вдаються іноземні громадяни, які тимчасово перебувають на території України.

Так, головним оперативно-розшуковим відділом Чопського прикордонного загону було викрито громадянина Узбекистану, який намагався організувати на території Великоберезнянського району Закарпатської області канал незаконного переправлення через державний кордон України вихідців з країн Південно-Східної Азії. Про це було повідомлено встановленим порядком відповідний орган досудового розслідування.

Спільними зусиллями співробітників оперативно-розшукового підрозділу Чопського прикордонного загону та Національної поліції, під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури, було встановлено та доведено причетність громадянина Узбекистану до організації у серпні 2020 року незаконного переправлення з України у Словаччину групи мігрантів з числа громадян Іраку, Узбекистану, Індії та Пакистану.

Як результат, Великоберезнянський районний суд Закарпатської області визнав громадянина Узбекистану винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.332 КК України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”. Згідно з обвинувальним вироком, який набрав законної сили, правопорушникові призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід