Закарпатські прикордонники дістали з бензобаків вантажівки 317 кг бурштину (Відео)

Опубліковано:

Спробу нелегально вивезти з України близько 317 кілограмів бурштину викрили співробітники пункту пропуску «Дякове», що на ділянці Мукачівського прикордонного загону у Закарпатській області.

Під час оформлення вантажівки, якою в Румунію везли паливні гранули, оглядова група зауважила незаводські шви на паливному баку та саморобні кріплення. На підставі оцінки та аналізу ризиків машину вирішили перевірити ретельніше. Військовослужбовці відділу “Дякове”, співробітники оперативного підрозділу Мукачівського прикордонного загону спільно з митниками провели поглиблений огляд, під час якого за допомогою технічних засобів контролю впевнились у наявності сторонній предметів, для вилучення яких довелось демонтувати та (після зливання пального) розрізати бензобаки.

Як з’ясувалося, в двох бензобаках були заварені металеві діжки, в середині яких знаходились мішки з сонячним камінням. З одного баку видобули трохи більше 200 кілограмів бурштину, з другого – решту.

Для проведення відповідних процесуальних та слідчих дій були залученні також співробітники СБУ та Нацполіції.

Вантажівку (тягач Renault 2008 року випуску) вилучили та оцінили у понад 275 тисяч гривень. Її водія, 26-річного громадянина України, передали співробітникам Нацполіції.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід