Здоров'я Регіональні Новини

Закарпатські полісмени склали 110 протоколів на порушників карантину

Як повідомляє голова закарпатської ОДА Олексій Петров, про ситуацію щодо поширення коронавірусу в Україні та Закарпатті зокрема говорили на селекторній нараді під головуванням Президента України.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності посилювати контроль за дотриманням карантинних заходів. Постійні рейди правоохоронців і реальні штрафні санкції! Найчастіше заражаються коронавірусом саме через порушення обмежень, наприклад, щодо заборони масових заходів. Ніхто не відміняв масконосіння у приміщеннях, соціального дистанціювання і регулярної дезінфекції. Інакше в країні будуть змушені посилювати карантин і повертатись до жорстких обмежень.

На Закарпатті поліцейські проводять щоденні рейди. Складено 110 протоколів за результатами перевірок:
– 76 – на суб’єктів господарювання
– 31 – порушення самоізоляції
– 3 – на водіїв транспортних засобів

По 12 справам – судами накладено штрафи, мінімальний – 17 тисяч гривень.

До проведення рейдів долучили військових.

В області не працюють дитячі садочки.

Заборонено роботу ресторанів усередині приміщення, дозволені лише тераси та форма «їжа на виніс».

На вихідних заборонено рух громадського транспорту, дозволено лише спецперевезення – медиків та працівників інших служб.

Готелі працюють без спа-зон та басейнів, ресторанів усередині.

У культурно-масових заходах може брати участь до 10 осіб, із дотриманням соціальної дистанції, одягнених у захисні маски для обличчя.

Щоб не наражати на небезпеку групу ризику – людей похилого віку, рекомендовано закладам, установам приймати цю категорію людей у будні із 11.00 до 13.00 години, а молоді утриматися відвідувати, зокрема, магазини. Дякую закарпатському управлінню Пенсійного фонду, який підтримав це рішення і уже увів його у дію.

За останню добу у 93 закарпатців встановлено діагноз COVID- 19 методом ПЛР, 9 людей із діагнозом коронавірус – померли, 9 –вилікувалися. Лікарні заповнені хворими на COVID-19 більш як 60 відсотків. І це хворі переважно важкі, які потребують кисневої терапії, спеціальну апаратуру.

Долучайтеся до контролю і боротьби із коронавірусом: фіксуйте порушення карантинних обмежень і повідомляйте їх через електронну приймальню Закарпатської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

35 + = 39