Регіональні Новини Соціум

Закарпатські полісмени долучилися до тренінгу з протидії торгівлі людьми (Фото)

Обговорили питання організації допомоги дітям, які постраждали від домашнього насилля, інформує поліція Закарпатської області.

Під час семінару присутні обговирили алгоритм дій поліції та служби у справах дітей у разі виявлення домашнього насильства та участь мобільної групи з реагування на подібні факти

Сьогодні, 27 листопада, у м.Ужгород за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції в Україні спільно з Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» був проведений тренінг. Темою семінару була «Протидія торгівлі людьми. Ідентифікація та організація допомоги дітям, постраждалим від торгівлі людьми та дітям високої групи ризику».

У заході взяли участь співробітники Управління превентивної діяльності, Управління патрульної поліції, члени мобільної групи з реагування на факти вчинення домашнього насильства, співробітники ювенальної превенції області та працівники служби у справах захисту дітей Закарпатської ОДА.

Під час тренінгу учасники розглядали питання реалізації законодавства у сфері протидії домашнього насильства, алгоритм дій у разі виявлення ознак домашнього насильства в сім’ї, участь мобільної групи у протидії подібних явищ.

Учасники заходу обговорили проблемні питання, які виникають під час виявлення дітей, які опинилися у небезпеці та постраждали від домашнього насилля, наслідки 
дитячоі травми та важливість врахування вікових, індивідуальних особливостей.

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням для усіх співробітників поліції Закарпаття.

Присутні обговорили алгоритм дій у разі виявлення фактів домашнього насильства відносно дитини або якщо вона стала свідком такого явища, опинилася в небезпеці та потребує негайної допомоги.

Члени мобільної групи, спільно з працівниками служби захисту дітей, ювенальною превенцією, працівниками Управління патрульної поліції узгодили механізм і взаємодію реагування в разі виявлення таких фактів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 38 = 42