Регіональні Новини Спорт

Закарпатські освітяни перемогли у Всеукраїнській спартакіаді

Завершилися змагання III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, в якій взяли участь освітяни усіх областей та міста Києва.

За результатами спартакіади І місце в загальнокомандному заліку зайняла Закарпатська обласна організація профспілки працівників освіти і науки (голова Тетяна Повханич).  Найбільш успішно наші спортсмени виступили у змаганнях з волейболу, де зайняли ІІ командне місце (капітан команди Василь Іванко). Крім того, вони були четвертими у шахах, п’ятими – у змаганнях з настільного тенісу та плавання тощо.

Успішно виступили освітяни Закарпаття і у складі збірної команди Профспілки працівників освіти і науки України у місті Варна (Республіка Болгарія)  на XV Міжнародних змаганнях вчителів. У змаганнях з настільного тенісу вчитель з Виноградівського району Золтан Сіладі  став чемпіоном змагань серед команд та бронзовим призером в індивідуальному турнірі. Керівник шахового гуртка Будинку школярів міста Мукачева Андрій Вачиля  був нагороджений золотою медаллю за перемогу в індивідуальних змаганнях з шахів та срібною – за друге місце серед команд в цьому виді спорту. Друге місце у змаганнях з плавання зайняв директор Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №5 Олександр Фатула. Крім того, разом із своєю колегою по команді –  Алісою Кочемба – вчителькою  з Ужгорода – вони стали бронзовими призерами комбінованої естафети з плавання. 

Підсумки Всеукраїнської галузевої спартакіади підбито на засіданні Президії ЦК профспілки працівників освіти і науки України. За  перемогу у загальнокомандному заліку голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов  вручив красень-кубок голові Закарпатської обласної організації галузевої профспілки Тетяні Повханич.

На фото: Голова ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов вручає красень-кубок за перемогу у Всеукраїнській галузевій спартакіаді голові Закарпатської  обласної профспілкової організації Тетяні Повханич (праворуч).

Сергій Баранчиков, пресцентр Закарпатської облпрофради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 + = 51