Закарпатські нацгвардійці отримали бойовий прапор

Опубліковано:

З нагоди відзначення Дня Конституції України Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вручив бойовий прапор закарпатському підрозділу Національної гвардії України.

На початку церемонії нагородження пролунав Державний гімн України, після чого всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, хто загинув за свободу, цілісність та саме існування нашої держави.

За проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вручив працівникам системи МВС ордени Богдана Хмельницького I, II та III ступеня, «За мужність» II та III ступеня, ордени княгині Ольги ІІІ ступеня та Данила Галицького, медаль «За врятоване життя», відомчі заохочувальні відзнаки «Вогнепальна зброя».

З вітальними словами до присутніх звернувся також і командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко.

Після вручення нагород очільник МВС вручив підрозділам бойові прапори.

НГУ в Закарпатській області

Про Захід