Закарпатські митники зупинили елітні “подарунки під ялинку” (Фото)

Опубліковано:

Замість того, аби чесно задекларувати 27 планшетів та айфонів, вартістю понад півмільйона гривень, закарпатський перевізник вирішив «зекономити» та й позбувся товару на українсько-угорському кордоні.

 Повертаючись з Італії, під час проходження митного контролю 37-річний житель Тячівщини, керуючи автомобілем марки «Mercedes», на митному посту “Тиса” обрав «червоний коридор», де задекларував товар, в основному, вживані одяг та речі.

Проте, у ході перевірки всіх пакунків у багажному відсіку інспектори виявили новенькі 10 планшетів марки «Apple IPad» та 17 телефонів «Apple», які значно перевищують дозволену митним законодавством суму 500 євро для недекларування товару. Так, до прикладу, в інтернет мережі один iPhone 13 mini коштує понад 26 тис грн, а один iPhone 13 pro Max – 46,5 тис грн.

Однак, водій одразу ж «відхрестився» від виявленого імпортного товару, сказавши, що це йому передали малознайомі люди в Італії для перевезення в Україну.

Тож, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Незадекларовані планшети та мобільні телефони (iPad wi-fi 64GB -10 шт, iPhone 13 mini -1шт, iPhone 13 pro Max – 1шт, iPhone 12 – 2 шт) орінтовною вартістю понад півмільйона гривень, відправили на склад Закарпатської митниці до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід