Закарпатські митники обговорили зі словацькими колегами пришвидшення роботи на кордоні

Опубліковано:

26 червня п.р. у пункті пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород» відбулася двостороння зустріч словацьких та українських митників під керівництвом Міхайловецької та Закарпатської митниць, у ході якої обговорено ряд важливих питань та досягнуто певні домовленості.

На початку заходу керівник словацької митниці Кароль Тот, користуючись нагодою, що вчора в Україні відзначався День митника, привітав свого колегу – начальника Закарпатської митниці Олександра Семиргу та присутніх з ним керівників підрозділів зі святом, побажав їм успіхів у відповідальній роботі.

 Відтак, було обговорено питання двосторонньої співпраці та домовлено обмінюватись інформацією, що стосується проблем роботи пунктів пропуску та шляхи їх вирішення. Зокрема: 

– затримки при подачі поїздів у пунктах пропуску «Павлово – Матьовце» та «Чоп – Чієрна-над-Тісоу»;

– вчасне інформування про зміни у законодавстві обох країн; 

– зміни у роботі пунктів пропуску «Малі Селменці – Велькі Слеменці» та «Малий Березнй – Убля», зокрема, під час проведення їх реконструкції; 

– пропуск товарів за NCTS через пункт пропуску «Убля – Малий Березний» виключно за умови, що словацький перехід є транзитним митним органом за NCTS; 

– можливість пропуску автобусів через пункт пропуску «Убля – Малий Березний»;

– запровадження пішохідного напрямку у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке»;

– стан проведення реконструкції пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» з обох сторін.

Насамкінець словацька сторона офіційно передала начальнику Закарпатської митниці Олександру Семирзі підписаний їхньою стороною Меморандум про систему раннього оповіщення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій у пунктах пропуску на українсько-словацькому кордоні.

Про Захід