Закарпатські митники не дали буковинцю перевезти через кордон контрабандні сигарети (Фото)

Опубліковано:

Так, «зелений коридор» не допоміг чернівчанину непомітно перевезти сигарети, приховані у подвійній підлозі автівки. Прискіпливі інспектори Закарпатської митниці Держмитслужби спільно з прикордонниками виявили в іномарці тайник, виготовлений кустарним способом, який спритний водій «нафарширував» понад чотирма сотнями пачок сигарет.

Все сталося на митному посту «Лужанка», який для перетину обрав житель Чернівецької області, 1987 р.н., вирушаючи до Німеччини в приватних справах на автомобілі марки «OPEL VIVARO». Для проходження митного контролю чоловік свідомо обрав «зелений коридор». На уточнююче питання інспекторів, чи не везе нічого забороненого або обмеженого до вивезення з України, а тим паче – приховане від митного контролю, – водій ствердно заперечив.

Утім, митники вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу та перевірити «законослухняність» українця.

Інтуїція вкотре не підвела їх. У боксі поглибленого огляду інспектори виявили в іномарці подвійну підлогу, виготовлену кустарним способом та не передбачену заводом виробником. «Винахідливий» чернівчанин утворив у підлозі нішу, розміром 120х120 см та глибиною 3 см, куди акуратно заховав 424 пачки сигарет різних торгових марок.

«Доступ до «тютюнового» сховку став можливим після зняття декоративної обшивки підлоги автомобіля, приклеєну до днища та відкриттям отвору, який відкривав доступ до тютюнових виробів, закритий двома металевими пластинами розміром 120х60 см, що кріпилися 8 гвинтами до підлоги», – детально розповідають митники-пошуківці.

Відносно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України. Виявлені сигарети з марками акцизного збору України, загальною вартістю майже 19 тис грн., та автомобіль, вартістю 290 тис грн, що використовувався для переміщення прихованого від митного контролю товару у тайнику, також вилучено на склад митниці. Справу скерують до суду.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Про Захід