Закарпатські прикордонники долучилися до Всеукраїнського забігу (Фото)

Опубліковано:

Урочистий захід, приурочений Дню захисника і захисниці України, провели цими вихідними у центрі міста Ужгород. Окрім прикордонників, на старт вийшли представники Збройних Сил України, Національної та патрульної поліції, Національної гвардії, а також керівництво області і численні містяни.

На відміну від інших марафонів, головною метою святкового заходу було не змагання на першість, а вшанування усіх захисників і захисниць нашої держави, єднання заради миру та перемоги.Військові та спортсмени самі обирали для себе дистанцію – 2000 або 5000 метрів. Більшість замість спортивного костюму обрали військову форму як вияв єдності з усіма тими, хто стоїть на захисті суверенітету та незалежності нашої Батьківщини. Бажаючі долали дистанцію навіть у бронежилетах.

Один з учасників забігу, військовослужбовець відділу «Соломоново» сержант Іван Маркович, поділився своїми враженнями: «Я радий і гордий долучитися до такого свята. Як і гордий служити Батьківщині, стояти на захисті державного кордону. Ми сьогодні не просто біжимо, ми, насамперед, демонструємо єдність з усіма тими, хто боронить нашу землю, та віддаємо шану тим, хто віддав за неї життя».

Про Захід