Події Регіональні Новини

Закарпатські лісівники сподіваються, що суд прийме справедливе рішення

Прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника Закарпатського ОУЛМГ – Валерія Мурги, першого заступника начальника управління Ігоря Коцура та директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия.

Такі дії прокуратури обвинувачені вважають позитивними. Саме суд повинен поставити крапку в даній справі. Підозрювані неодноразово повідомляли про сприяння правоохоронним органам в розслідуванні кримінального провадження, оскільки повне встановлення усіх обставин дасть можливість прийняти суду законне рішення.

В свою чергу підозрювані закликають представників прокуратури та суддів забезпечити максимальний доступ громадськості та представників засобів масової інформації до судового розгляду даної справи, щоб кожен охочий мав можливість особисто бути присутнім у відкритих судових засіданнях та в ході їх проведення отримати відповіді на актуальні питання щодо всіх обставин справи.

Підозрювані переконанні, що діяли повністю в межах норм законодавства, а наявність даної кримінальної справи спричинена неоднозначним тлумаченням норм лісового законодавства працівника правоохоронних органів з однієї сторони та лісівниками з іншої, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 62 = 67