Закарпатські лікарі витягли осколок з легені Героя (Фото +18)

Опубліковано:

Фахівці відділення торакальної хірургії Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака продовжують надавати спеціалізовану медичну допомогу потерпілим з різними ступенями важкості травм грудної клітки, хворим з онкопатологією і неспецифічними захворюваннями органів грудної клітки.

Нещодавно хірурги відділення прооперували 33-річного військового, в легенях якого застряг осколок від снаряду. Поранення чоловік отримав на фронті під час виконання бойових завдань. Після попередніх операцій в інших лікарнях України військовослужбовця направили.

«Пацієнт звернувся до нас за медичного допомогою після скерування командиром військової частини. При обстеженні в нього виявили осколкове поранення правої половини грудної клітки, а сам осколок знаходився в корені легені. На знімку комп’ютерної томографії ми чітко побачили осколок розміром близько 2 см. Проведено оперативне втручання, яке  пройшло успішно, під час післяопераційного періоду ускладнень не було», – додали завідувач торакальної хірургії Ігор Келемен та хірург Роман Мацейко.

За словами пацієнта, він почувається добре. Розповів, що поранення отримав ще рік тому, під час служби в 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді, коли виконували одне з бойових завдань на Бахмутському напрямку.

 Розмовляла Вікторія Андрусяк

Про Захід