Закарпатські лікарі налагодили співпрацю з колегами зі США

Опубліковано:

У понеділок, 15 квітня, відбувся третій візит провідних мікрохірургів з США у Закарпатську обласну клінічну лікарню імені Андрія Новака. Понад півтора роки американські спеціалісти проводять консультації в режимі онлайн, допомагаючи у вирішенні складних випадків, та діляться досвідом застосування нових медичних технік та методик.

Під час минулих двох візитів американські мікрохірурги спільно з лікарями Закарпатської обласної лікарні успішно провели 11 оперативних втручань військовим, які знаходилися на лікуванні в медзакладі.

Цього разу до команди спеціалістів у складі лікарів Пенсільванського університету – пластичного хірурга Стівена Ковача і мікрохірурга Ендрю Баудера, також долучилися провідні травматологи з інших міст України – Києва, Одеси та Львова – щоб провести спільні консультації пацієнтам-військовим, які отримали бойові травми внаслідок повномасштабного вторгнення рф.

Американських колег зустріли завідувачі опікового та травматологічного відділень ЗОКЛ ім. А. Новака Андрій Погоріляк та Іван Дорогій, на базі яких зосереджені найскладніші випадки травм пацієнтів, які потребують важких операцій.

«Повномасштабна війна триває, складних випадків багато, тому ми дякуємо вам за медичну допомогу і надіємось, що наша зустріч та спільна робота будуть продуктивними», – наголосив під час зустрічі з українськими та американськими колегами директор медзакладу Юрія Яцина.

Вікторія Андрусяк, Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака

Про Захід