Закарпатські лялькарі завершили сезон, на Львівщині отруїлися люди, а на Прикарпатті чоловік упав у прірву

Опубліковано:

Ось й добіг завершення складний, непередбачуваний, цікавий та новаторський 40-й ювілейний театральний сезон Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Сезон, у якому колектив пережив усі труднощі карантинних заходів, пов’язаних з підступною пандемією ковіду, шукав і знаходив нові форми роботи, нові можливості спілкування з улюбленим глядачем. Урочисте закриття сезону відбулося в останню неділю червня виставою для дітей дошкільного та шкільного віку «Казка про Лад» заслуженого артиста України Олександра Куцика.

У Львівську обласну інфекційну лікарню госптілазіували сімох людей, які напередодні харчувались у ресторані в Куликові, що неподалік Львова. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту населення ЛОДА. Пацієнтів забрали у лікарню у вівторок, 6 липня, з діагнозом «гостра кишкова інфекція». Серед сімох госпіталізованих – двоє дітей. Вони скаржились на високу температуру, блювоту, біль у животі та пронос. Стан пацієнтів медики оцінюють як середньої важкості. Встановлено, що постраждалі харчувались у ресторані «Панський книш» в смт Куликів. Загалом в цей день на заході їли 28 людей. Наразі за допомогою медиків звернулися семеро осіб.

В Яремче чоловік впав у прірву біля водоспаду Пробій. Подія трапилася о 1 годині ночі, інформують в обласному управлінні цивільного захисту. На місці події працювали рятувальники, які підняли потерпілого з прірви та передали медикам.Слід зазначити, що висота водоспаду Пробій становить вісім метрів. Міст над водоспадом споруджений на висоті 20 метрів.

Про Захід