Закарпатські каратисти привезли нагороди з Чемпіонату України (Фото)

Опубліковано:

26 вересня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України з карате WKC. Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською конфедерацією карате. У цьому чемпіонаті взяло участь понад 220 спортсменів з 12 регіонів.

Збірну Закарпаття на цьому чемпіонаті представляли учні знаного тренера,вчителя та спортсмена Романа Маслигана ,володаря 3 дану ,майстра спорту України з карате .

Не зважаючи на важкий час ,та важку дорогу до проведення змагань ,наші спортсмени достойно представили свою область, місто та школи в яких вони навчаються. Так вихованка ЗОШ 1 м. Мукачева, чемпіонка Світу Фабрицій Софія та Гонак Ольга стали кращими в командному куміте в категорії 16-17 років. В особистих змаганнях дівчата посіли 2 та 3 сходинку. Золото приніс учень ЗОШ-20 ,Бровчук Дмитро. Маслиган Миколай.

Учень ЗОШ-1 та Юлдашев Жавохир учень Мукачівської гімназії зайняли 2 місце в командному куміте. Учень Мукачівської НВК Первоцвіт Мушинський Кирил приніс команді срібло. Це колосальний досвід ,каже Роман Михайлович. У наш карантинний час, щось проводити та кудись їхати ,треба мати хорошу підготовку та терпіння. Організатори змагань чудово потурбувались про безпеку учасників і  ми із всіма складнощами впорались! І це саме головне!

Про Захід