Закарпатські газовики торік 13 тисяч разів виїжджали на аварійні виклики

Опубліковано:

Аварійні бригади АТ «Закарпатгаз»  у 2020 році виїжджали на виклики 13 тис разів. Найбільше викликів фіксується в період опалювального сезону. Диспетчери аварійної служби працюють цілодобово, приймаючи дзвінки за номером 104.

Найчастіше люди викликають газовиків тоді, коли відчувають специфічний запах газу. Так, наприклад, минулого року найбільша кількість викликів була зафіксована на Мукачівщині (2,3 тис) та Виноградівщині (2,1 тис).

Майже 1,5 тисячі звернень до аварійників АТ «Закарпатгаз» у Мукачівському районі були через запах газу поблизу будинків.

«Як тільки у помешканні відчувається запах газу (а точніше, одоранту, який додають в газ для того, щоб його можна було ідентифікувати), слід негайно дзвонити у аварійну службу. Допоки аварійна бригада їхатиме на виклик, диспетчер розповість, як діяти до їхнього прибуття», — пояснює головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Виклики аварійної служби та робота фахівців із ліквідації витоків газу є для споживачів безкоштовними — тариф на розподіл газопостачання передбачає виконання цієї діяльності. Однак споживачі мають пам’ятати про чинні карантинні обмеження та дотримуватися протиепідемічно-санітарних вимог.

Якщо вам потрібно викликати аварійну бригаду, а у вас наявні симптоми захворювання – попередьте про це спеціалістів, які приїхали за викликом. Постарайтеся забезпечити їм доступ до помешкання, уникаючи прямого контакту.

Сьогодні на території області працює 11 аварійних бригад АТ «Закарпатгаз».  Всі фахівці щомісяця, відповідно до плану, проходять тренувальні заняття. Ці навчання максимально наближені до реальних умов, повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

Про Захід