Соціум

Закарпатські газівники змагалися з фахівцями дільниць діагностики газопроводів (Фото)

Змагання з професійної майстерності тривали впродовж 2 днів у Чернівцях. За цей час відбулася перевірка теоретичних знань працівників, виконання ними робіт з комплексного приладового обстеження надземних і підземних мереж та технічне обстеження газопроводу в шурфі, перевірка комплектації бригад ДДГ (оснащення автомобілів).

«Безпека кожного — пріоритет нашої діяльності. Чомусь, коли більшість людей говорить про АТ “Закарпатгаз”, то має на увазі виключно газопостачання. Насправді ж — функції та обов’язки підприємства набагато ширші. Адже забезпечення газопостачання неможливе без якісного, належного і своєчасного технічного обслуговування. А від знань, навичок та майстерності фахівців залежить безпека громадян.

– АТ “Закарпатгаз” завжди дбає про клієнтів, а тому підвищує професійність своїх працівників: систематично проводить навчання, приймає участь у різнопланових змаганнях. Тепер команда підприємства демонструвала свій професійний рівень та змагалася з колегами з інших областей під час ІІІ півфіналу Всеукраїнських змагань фахівців дільниці діагностики газопроводів», – розповів головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Загалом змагання проходили у кілька етапів. Спочатку, кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада групи комплексно приладового обстеження Служби контролю за виробництвом підприємства. Далі – змагання представників майже 20 газорозподільних компаній на спеціально облаштованих полігонах у трьох регіонах: Центральному, Західному та Східному.

“Ці змагання максимально наближені до реальних умов. Ми виконували все те, що доводиться робити у випадку необхідності: обстежували надземні та підземні газопроводи, оцінювали їхню герметичність та виявляли витоки газу. Такі змагання — хороша нагода обмінятися досвідом із колегами інших газових компаній та продемонструвати свої професійні навички”, — прокоментував учасник змагань, начальник служби контролю за виробництвом АТ “Закарпатгаз” Анатолій Стадніченко.

У результаті фахівці Закарпатгазу довели свою вправність, вміння та професійні навички і вже повертаються на Закарпаття, аби виконувати свої професійні обов’язки.

Прес-служба АТ «Закарпатгаз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + = 7