Закарпатські депутати від «ЄС» озвучили заяву на сесії обласної ради (Відео)

Опубліковано:

Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність» на сесії Закарпатської обласної ради озвучила заяву щодо ситуації з оголошенням підозри Петру Порошенку.

23 грудня, перед початком засідання сесії,  депутати від ЄС вийшли до трибуни і заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук зачитав звернення до керівників країни.

Нагадаємо, що 20 грудня в Державному Бюро розслідувань  заявили, що поштою  вручили підозру в державній зраді 5-му президенту України Петру Порошенко. Йому інкримінують купівлю вугілля в самопроголошених республіках протягом 2014-2015 років.

Соратники Петра Порошенка заявляють про абсурдність цієї чергової спроби притягти лідера партії «Європейська Солідарність» до кримінальної відповідальності.

«Фракція «Європейська Солідарність» в Закарпатській обласній раді, не може нормально сприймати ці події, які відбувають з лідером Всеукраїнської  партії «Європейська Солідарність» Петром Олексійовичем Порошенком, тому що жодна нормальна людина не може нормально сприймати   політично вмотивовані переслідування, тому що вони можуть завтра зачепити будь-кого з ваших рідних, ваших близьких, вас безпосередньо,» – депутат обласної ради Михайло РІВІС.

На фоні економічних проблем, зростання тарифів, вартості споживчого кошика, енергетичної кризи – зміщення фокусу уваги виглядає продуманим маневром влади.

«Мені дуже шкода, що нас політизують, відволікаючи  від значно більших проблем, які у нас сьогодні є. Це і ціни на тарифи, які нам обіцяли знизити, а на сьогоднішній день ми бачимо, що йде тільки підвищення і ми розуміємо, популізм просто закінчився. Ну і на фоні всіх провалів, які отримала влада  як на внутрішньому, так і на зовнішньому векторі державної політики ми бачимо, що намагаються якимось чином закріпити ті залишки  рейтингу, який має президент Зеленський», – депутат обласної ради Денис Ман.

Сам Порошенко вважає цю справу «вітанням» з Банкової та перетином «червоних ліній».

Президентові України,

 Верховній Раді України,

Генеральному прокурору України

До уваги лідерів проукраїнських

патріотичних політичних сил

За замовленням Банкової, офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

Ми, депутати ________________ ради доводимо до вашого відома, що під командуванням саме п’ятого президента України П.Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Української Православної Церкви, отримано безвіз та енергетичну незалежність від Росії, створено міжнароднукоаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти Росії. 

Нагадуємо шостому президенту України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим у державі, а рейтинг довіри – не більший п’ятої частини населення, що діїйого непрофесійної команди ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави, і навіть підконтрольна Служба безпеки України попереджає Уряд Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру і зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади.

Замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення,влада провокує суспільство до протистояння. У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки неможна інакше розцінювати, як інфантильність або, ще гірше, підігрування агресору.

Перед обличчям загрози російського вторгнення вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії Європейська Солідарність, п‘ятого Президента України П.Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.

Закликаємо проукраїнськіпатріотичні сили об’єднати зусилля заради  збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.

Про Захід