Закарпатська ОВА співпрацюватиме з міжнародними партнерами в напрямку розвитку медичного сектору регіону

Опубліковано:

Закарпатська ОВА та Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця розширюють напрямки співпраці. Зокрема, мова про закупівлю необхідного медичного обладнання та допомогу з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.

Про це йшлося на зустрічі заступника очільника області Петра Добромільського з представниками організації.

«Наша взаємодія з міжнародними партнерами триває постійно, комунікуємо та шукаємо шляхи для реалізації важливих ініціатив як для місцевого населення, так і для ВПО», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, сьогодні з Федерацією обговорили можливості співфінансування чи дофінансування ремонтних робіт у місцях для проживання вимушених переселенців.

Також заступник голови ОВА звернув увагу, що в регіоні зросло навантаження на медичну систему, а це зумовлює потребу в додатковому спеціалізованому обладнані.

«Готуємо перелік об’єктів, які могли б спільно реконструювати чи відремонтувати, та формуємо список необхідного устаткування для закладів охорони здоров’я, а далі – переходимо до практичного втілення проєктів», – додав Петро Добромільський.

Про Захід