Закарпатська ОВА та підрозділ іноземної неурядової організації ACTED підписали Меморандум про співпрацю

Опубліковано:

Сьогодні Закарпатська ОВА та відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації ACTED підписали Меморандум про співпрацю. Він передбачає реалізацію спільних проєктів з надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройного конфлікту.

«Такий крок посилить нашу співпрацю з підтримки вимушених переселенців у регіоні, сприятиме проведенню інформаційних кампаній та реалізації проєктів у сфері захисту цієї категорії населення. Злагоджена робота дозволить швидко й ефективно реагувати на потреби людей, особливо перед початком холодного періоду року», – відзначив Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА.

Регіональний керівник філії ВПІНО ACTED Віктор Свєтіков розповів, що програми організації мають широкий спектр підтримки в різних сферах. Насамперед йдеться про надання гуманітарної допомоги населенню, а саме: продуктових та гігієнічних наборів, наборів непродовольчих товарів, грошової допомоги, питної води для вимушених переселенців тощо.

Організація працює в Україні з 2015 року. З лютого 2022 року вона розширила мережу осередків надання гуманітарної підтримки та відкрила 11 польових баз у різних регіонах країни.

Зараз команда планує налагоджувати роботу на Закарпатті. Зокрема, йдеться про реалізацію фінансових програм підтримки та допомогу з надання матеріалів для ремонту систем водопостачання, санітарно-технічних умов для внутрішньо переміщених осіб у місцях компактного проживання. Також команда організації планує проводити навчальні й публічні заходи для представників територіальних громад області та здійснювати моніторинги потреб ВПО.

Про Захід