Закарпатська обласна лікарня отримала санітарний автомобіль від Польщі

Опубліковано:

За результатами нещодавнього візиту делегації Закарпатської обласної ради до Польщі та в рамках домовленостей про співпрацю і гуманітарну допомогу між Люблінським воєводством і Закарпаттям, обласна клінічна лікарня ім. А.Новака отримала санітарний автомобіль.

Про те, що автівка вже в Ужгороді, доповів під час зустрічі з головою облради Володимиром Чубірком директор комунального закладу Юрій Яцина. Наразі автомобіль проходить необхідну процедуру оформлення і встановлення на облік, після чого його буде введено в експлуатацію. Також у пакеті гуманітарної допомоги від Польщі – медичні засоби.

«Після візиту до Любліну ми поглибили взаємодію з Люблінським воєводством. Автомобіль швидкої допомоги, який уже перебуває в обласній лікарні, – один із результатів цих домовленостей. Очікуємо на наступні гуманітарні вантажі із січня. Це будуть транспортні засоби та продукти харчування тривалого зберігання. Також співпраця продовжиться у рамках програми «Україна-Польща», – прокоментував зустріч Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід