Закарпатська митниця презентувала на ярмарку вакансій компанію з оновлення кадрового потенціалу (Фото)

Опубліковано:

В обласному центрі Закарпаття відбувся ярмарок вакансій, де кілька десятків організацій та установ пропонували місцевій молоді свої вакансії. Організатором виступив Ужгородський національний університет, який у рамках Форуму «JobJam: ритм твоєї кар’єри» мав на меті надати майданчик для ефективного обміну інформацією між роботодавцями і студентами, які змогли більше дізнатися про діяльність підприємств краю та наявність у них вакансій, умови працевлаштування, проходження стажування та практики, а також кар’єрного зросту.

Закарпатська митниця, як державний роботодавець, сьогодні працювала на окремій локації, де презентувала молоді свою компанію та актуальні пропозиції щодо працевлаштування.Відтак бажаючі змогли ознайомитися з переліком вакансій у митниці та отримати консультацію щодо подальшої роботи. А охочих стати митником, як виявилося, було багато.

Учасники заходу зазначили, що ярмарок вакансій став не лише інформаційною, а й комунікаційною платформою. Тут допомагали студентам реалізувати свій потенціал і знайти перспективну роботу, а бізнесу – посилити свої команди новими фахівцями.Нагадаємо, у рамках зміцнення освітньої та дослідницької співпраці між Держмитслужбою України та УжНУ укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері навчальної, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності.

Мета цього Меморандуму – підвищення ефективності підготовки фахівців з вищою освітою та сприяння їх практичній підготовці, підвищенню кваліфікації митників, проведення спільних наукових досліджень в галузі митної справи.

Закарпатська митниця

Про Захід