Закарпатка Софія Фабрицій – чемпіон «27th World Shotokan Karate Championship» (Фото)

Опубліковано:

Новину про перемогу Софії повідомив тренер спортсменки, майстер спорту з карате Роман Маслиган.

Змагання «27th World Shotokan Karate Championship» відбувалися 11-13 жовтня у  Карлових Варах в Чехії у спортскомплексі «КВ -Арена» на 10 татамі. Світовий мундіаль зібрав понад 1200 спортсменів з майже 40-ка країн світу. В Україні ці змагання включені до календарного плану проведення заходів Міністерства молоді та спорту України та Української конфедерації карате.

У перший день змагань змагались за Кубок Світу юніори. Мукачівець Маслиган Миколай зайняв в ката 3 м.

У другий день змагань закарпатка Софія Фабрицій перемогла супротивниць з Ірландії, Чехії, Румунії, Німетчини, Угорщини, Латвії і стала чемпіоном світу з карате в розділі шобу-іппон куміте. Вже у статусі чемпіона Софія зуміла завоювати ще і бронзову нагороду у розділі шобу-санбон .

У третій день змагань виступив відомий спортсмен Андрій Дзямко,  який вперше дебютував на цих престижних змаганнях. Серед дорослих спортсменів у найважчій вазі Андрій зумів пройти три кола, в сумі посівши 6 місце.

«Фабрицій Софія, моя перша Чемпіонка Світу з  карате. Були призери Європи, Світу різних версій, але це все не те… Чемпіонами не народжуються, ними стають!!!! Ми це зробили! – прокоментував подію тренер.