Закарпатець постане перед судом за колабораційну діяльність під час війни

Опубліковано:

Сьогодні, 8 липня, слідчі поліції завершили досудове розслідування у справі щодо колабораційної діяльності 51-річного закарпатця. Обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження правоохоронці скерували для судового розгляду.

Так, в ході слідства було встановлено, що мешканець селища Великий Березний в людному місці при свідках здійснював активні заклики до вбивства українців. Окрім цього, в час війни росії проти України, зловмисник активно підтримував злочинні дії держави-агресора.

Поліцейські задокументували даний факт та кваліфікували його за ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, тобто Колабораційна діяльність.

Зібравши достатньо доказів, що вказують на протиправність дій чоловіка, слідчі сформували обвинувальний акт.

Відповідно до санкції статті обвинуваченому загрожує позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/zakarpatecz-postane-pered-sudom-za-kolaboraczijnu-diyalnist-pid-chas-vijni/

Про Захід