Заява закарпатського осередку «Європейської Солідарності» про союз «Слуг народу» та ОПЗЖ в Ужгородській міськраді

Опубліковано:

«Слуги народу» в коаліції з ОПЗЖ продовжують захоплювати владу у Закарпатській області. Після змови в Закарпатській обласній раді, слуги спільно з представниками ОПЗЖ та міським головою Ужгорода домовилися про співпрацю у міськраді, внаслідок чого представник «Європейської Солідарності» Андрій Риба був відправлений у відставку з посади секретаря Ужгородської міської ради, на його місце обрали депутата від «слуг», а представник ОПЗЖ став заступником міського голови.

Нинішні події в Ужгородській міськраді стали ще одним підтвердженням того, що «слуги» та ОПЗЖ, які на камери розігрують ворожнечу між собою, насправді давно стали партнерами та потроху починають спільно захоплювати владу в регіонах.

Депутати від “Європейської Солідарності” не голосували за кандидатури нових секретаря ради та заступника міського голови.

Діяльність фракції «Європейська Солідарність» після сьогоднішніх подій не зміниться. Як і раніше, пріоритетом в роботі залишиться розвиток міста, реалізація передвиборчої програми та прозорість роботи фракції.

Призначення Андрія Риби головою бюджетної комісії Ужгородської міськради, як представника опозиційної фракції, дозволить їй контролювати фінансову діяльність міськради та фіксувати ймовірні порушення та помилки в роботі. Про будь-які спроби порушень чи маніпуляцій ми інформуватимемо громадськість та правоохоронні органи.

Про Захід