За вбивство знайомого житель Хмельниччини отримав 9 років тюрьми

Опубліковано:

Хмельницький міськрайонний суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до смерті потерпілого) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, конфлікт між підозрюваним та 47-річним потерпілим розгорівся 20 січня 2021 року близько 19.00 години в приватному будинку по вулиці Партизанській в м. Красилові. Чоловіки в компанії розпивали спиртне. І оскільки обоє були раніше судимі, на ґрунті цього між ними виникла суперечка.

Засуджений наказав потерпілому взяти ніж і зрізати зі свого тіла татуювання, які, на його переконання, має право носити той, хто сидів у в’язниці. Потерпілий відмовився — і між чоловіками зав’язалась бійка.

Підозрюваний руками і ногами сильно побив опонента. Останній, не зважаючи на болі у грудях, до лікарів звертатися не захотів, і 22 січня в обід помер. Причиною смерті стала закрита травма грудної клітини та пневмоторакс.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав чоловіка винним у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті. Найближчі 9 років він проведе в ув’язненні.

Поліція Хмельницької області

Про Захід