За вбивство знайомого ужгородець отримав 10 років тюрьми

Опубліковано:

За доводами прокурора Ужгородської окружної прокуратури Миколи Голича суд ухвалив вирок 31-річному чоловіку за фактом умисного вбивства знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Особу засуджено до 10 років ув’язнення.

Під час судового розгляду прокурор довів, що обвинувачений зайшов до будинку потерпілого і, поки той спав, наніс йому поранення ножем у шию. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Подія трапилася в с. Минай 24 травня 2019 року.

Громадянин раніше судимий за розбійний напад, вчинений із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України), де потерпілим був той самий чоловік, що і у вказаному провадженні. Ще тоді між особами зав’язався конфлікт.

До вступу вироку в законну силу 31-річний житель Ужгорода перебуватиме під вартою, як і увесь період слідства та судового розгляду.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід